Forum

Czy obecny rok będzie ostatnim dla MAN-ów ze szwedzkim rodowodem?

film
czas trwania: 0:28
odtwórz
Czy obecny rok będzie ostatnim dla MAN-ów ze szwedzkim rodowodem?
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
lukaszenko napisał(a):
Podejście być może egoistyczne, ale przykładowo na linii 87 z punktu widzenia kierowcy zdecydowanie bardziej wolę jechać wozem typu 1599 czy wspominanym 1654 niż jakąś hybrydą obecnie eksploatowaną przez SPAK. One po prostu nie nadają się na takie górskie trasy.

Ja tam wolałbym jechać 1999 niż 1599.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
Re: Czy obecny rok będzie ostatnim dla MAN-ów ze szwedzkim… · 5 lat temu · MlodyS53