Forum

Potężne zatrzymanie na zwężeniu

Około godziny 15:30 na ulicy Szerokiej doszło do zatrzymania ruchu spowodowanego spotkaniem dwóch Solarisów Urbino 18 z PKS Szczecin – 10467 i 10575, kursujących na linii 105. Wydarzyło się to na jednopasmowym, wahadłowym odcinku, sterowanym przez sygnalizację świetlną.

bartez napisał(a):
A co ja jestem kierowcą autobusu?
Poza tym to jakiś żart, że kierowca uczy się manewrować na placu zajezdni, a potem w realu loteria czy uda mu się wykonać manewr czy nie. A dla przykładu kierowca suv-a, który dwa razy w roku chce pociągnąć ciężką przyczepę musi mieć wyższe prawko niż B, a zawodowo jeżdżący kierowca nie musi poza D.

Dla usprawiedliwienia kolegi powiem, że też tak kiedyś myślałem i wydawało mi się to logiczne. Autobus z przegubem to jak z przyczepą czyli D+E. A tu sie okazuję, że ogórka lub innego Jelcza z doczepa można sobie ciągać. :D
A swoją drogą to skoro w Polsce zakazane są już autobusy ciągnące doczepy to D+E ma jakieś zastosowanie praktyczne ?

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...
Re: Potężne zatrzymanie na zwężeniu · 3 lata temu · Mati524
Re: Potężne zatrzymanie na zwężeniu · 3 lata temu · Mati524
Re: Potężne zatrzymanie na zwężeniu · 3 lata temu · Mati524
Re: Potężne zatrzymanie na zwężeniu · 3 lata temu · Mati524
Re: Potężne zatrzymanie na zwężeniu · 3 lata temu · Michal