Forum

Jakość remontów na ER

wysłane przez MlodyS53 77

RaPer782 napisał(a):
ER pewnie daje Sobie lepiej radę niż taki Modertrans :D Chodzi Mi o ostatni temat modernizacji wagonów Protram 205WraS. Stare "budy" złomują, a nakładają kompletnie nowe. A MPK Wrocław dalej wpaja pasażerom do głów, że to wciąż ten sam Protram ;) Czytałem lat parę wstecz na stronie pewnego miłośnika KM, że większość Moderusów Alfa są to jakieś ex. dla przykładu #1019 + #1020. I tutaj nasuwa się Moje pytanie. Czy te dane są fikcyjne czy faktycznie jakaś tam część starej "budy" etcetera kratownicy została wykorzystana do wagonu typu Moderus? I tak na zakończenie. Nie ma co zarzucać ER, że słabo modernizują wagony (składy). Też nie po to pracownicy wydziału jeżdżą do Modertransu by wstąpić na herbatkę czy Lecha lecz aby szkolić się w zakresie składania tramwajów.

1. Co to kogo obchodzi czy 205 jest stara przebudowana, czy nowa buda na starych wózkach.
Pasażera interesuje to aby był nowocześniejszy niż ten stary i przyjechal punktualnie na przystanek.

2. Zwróć uwagę, że pierwszy moderus miał inne numery taborowe. Chyba o czymś to świadczy.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
1
Jakość remontów na ER · 3 lata temu · kasper1
Re: Jakość remontów na ER · 3 lata temu · Luke_Police 
Re: Jakość remontów na ER · 3 lata temu · RaPer782
Re: Jakość remontów na ER · 3 lata temu · MlodyS53
Re: Jakość remontów na ER · 3 lata temu · Luke_Police 
Re: Jakość remontów na ER · 3 lata temu · t105n