Forum

Zawieszenie linii 90 i 95

Od 27 września zawieszone zostanie kursowanie linii 90 i 95.

wysłane przez M21 8

Majlo2016 napisał(a):
Z jakiego powodu zostaną zawieszone?

Myślę że najważniejszym powodem jest jednak brak grupy docelowej . Założenie tych linii było takie że parkuję np na Narutowicza bo tam jest miejsce i jadę załatwić coś w U.M. . Nie oszukujmy się jeśli kierowca ma płacić dwa razy czyli za parking i za bilet to będzie szukać miejsca tam gdzie chce załatwić sprawę bo i tak za parking musi zapłacić tą samą cenę ale już bez biletu czyli 4 zeta w kieszeni . Żeby komunizacja miejska w naszym mieście była bardziej atrakcyjna to poza nowymi autobusami czy tramwajami potrzebna też jest duża rewolucja biletowa, np w godzinach działania strefy płatnego parkowania kwit z parkomatu jest też biletem dla kierowcy myślę że wtedy wyglądało by to bardziej atrakcyjnie dla posiadaczy 4 własnych kółek . Plus te linie łapały tylko kilka przystanków które nie były do tej pory obsługiwane i tak naprawdę nie dowoziły nigdzie.
Często widziałem autobusy tych linii w pracy i jak na pokładzie było 5 osób to był to już naprawdę tłok tam. Oczywiście brak kierowców też może być powodem ale Klonowica ostatnio robi za wszystkie możliwe rezerwy i wspomagania więc myślę że w ich przypadku to nie jest powód do zawieszenia.
Post został wyedytowany przez autora.
6
Re: Zawieszenie linii 90 i 95 · 2 lata temu · t105n 
Re: Zawieszenie linii 90 i 95 · 2 lata temu · t105n 
Re: Zawieszenie linii 90 i 95 · 2 lata temu · t105n 
Re: Zawieszenie linii 90 i 95 · 2 lata temu · M21
Polityka miasta i ZDiTM · 2 lata temu · end
Teraz to nie najlepszy pomysł · 2 lata temu · Bebe Tosiek