Forum

Zawieszenie linii 90 i 95

Od 27 września zawieszone zostanie kursowanie linii 90 i 95.

wysłane przez pioko17 38

Mar321 napisał(a):
Tyle, że nieudolna polityka komunalna miasta to nie domena ostatnich miesięcy, a wielu lat. Komunikacja miejska jest od lat głównie cięta, wydatki są obcinane już nawet w tak prozaicznych obszarach jak koszenie traw czy odśnieżanie ścieżek, często pod płaszczykiem ekologii. Wątku utrzymania czystości w mieście nie będę rozwijał, bo jak jest wszyscy widzą. Kpiną z mieszkańców jest to, że przy ciągłym zniechęcaniu do jeżdżenia samochodem, dojeniu kierowców, nie daje się nic w zamian, a wręcz ciągle ukazuje się, że może być jeszcze gorzej.
Kilkukrotnie wypowiadałem się z punktu widzenia Prawobrzeża, bo tam mieszkam, to i teraz dołożę cegiełkę z tej strony. Dwójka zawieszona na czas przebudowy, w zamian w szczycie wzmocniona siódemka. Tyle, że tylko w szczycie. W pozostałej części dnia i w weekendy zostały dwie linie. Jednocześnie wlot do miasta w postaci Estakady Pomorskiej zablokowany, a miasto zachęca do przesiadki do komunikacji.
Nie mniej jednak, pieniądze na inwestycje, które nic nie usprawnią, pogorszą sytuację i wygenerują koszty, jak Wojska Polskiego, czy fabryka wody zawsze się znajdują. Tylko na zwykłe ułatwienie i zwiększenie komfortu codziennego życia nie ma.

Ok, ja się z tym wszystkim zgadzam, nie chcę tu występować jako jakiś adwokat miasta czy coś, gdyż wcale nie uważam, że miasto jest zarządzane dobrze. Zwróciłem tylko delikatną uwagę na aspekt, który na to wszystko też ma dość mocny wpływ.
1
Re: Zawieszenie linii 90 i 95 · 2 lata temu · t105n 
Re: Zawieszenie linii 90 i 95 · 2 lata temu · t105n 
Re: Zawieszenie linii 90 i 95 · 2 lata temu · t105n 
Polityka miasta i ZDiTM · 2 lata temu · end
Re: Polityka miasta i ZDiTM · 2 lata temu · pioko17
Teraz to nie najlepszy pomysł · 2 lata temu · Bebe Tosiek