Forum

Zawieszenie linii 90 i 95

Od 27 września zawieszone zostanie kursowanie linii 90 i 95.

wysłane przez Michal 2

t105n napisał(a):
Może być jeszcze niechęć do zamrożenia choćby niewielkiej kwoty na koncie w aplikacji. Dla mnie jest to niezrozumiałe w przypadku osób, które i tak co jakiś czas korzystają z KM. Znam takich, którzy wolą wściekać się na problemy z zakupem biletu, ale nie kupią sobie małego zapasu, bo po co.
Dla mnie nie jest problemem mieć 20-30 zł w Mobilecie, bo i tak te pieniądze prędzej czy później wykorzystam.
Tak na marginesie, dla mnie hitem było usłyszeć opowieść o osobie, która codziennie jadąc do pracy kupowała jeden bilet, a następnie wracając z pracy znowu kupowała jeden bilet. To dopiero jest bez sensu, żeby nie kupić sobie biletów na zapas, choćby na kilka dni!

Na zapas, choćby 10-przejazdowkę i wyszłoby nawet taniej !

Papierowe bilety kupowane na zapas często mi się niszczyły lub gubiły przy dłuższym noszeniu, więc
właśnie z tego powodu i z powodu wyżej przytoczonego lenistwa używam właśnie aplikacji bankowej. Jest to w tej chwili chyba najwygodniejsza forma i nie trzeba mrozić żadnej kwoty mino, iż papierowa 10-przejazdówka wyszłaby taniej. Szkoda, że nie ma jej e-odpowiednika ... :/

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...
1
Re: Zawieszenie linii 90 i 95 · 2 lata temu · t105n 
Re: Zawieszenie linii 90 i 95 · 2 lata temu · t105n 
Re: Zawieszenie linii 90 i 95 · 2 lata temu · t105n 
Re: Zawieszenie linii 90 i 95 · 2 lata temu · Michal
Polityka miasta i ZDiTM · 2 lata temu · end
Teraz to nie najlepszy pomysł · 2 lata temu · Bebe Tosiek