Forum

Stan obecny na Dworcu Autobusowym

wysłane przez Pepe 234

Mariusz_W napisał(a):
Zajrzałem z ciekawości na Dworzec Autobusowy Szczecin. To, co można tam zauważyć, to obraz nędzy i upadku komunikacji. Nie mam na myśli tylko samego stanu tego dworca, ale też ogromny zanik połączeń.

Panuje ogromny bałagan z rozkładami. Tablica dworcowa na stronie międzysieciowiej jest od roku nieaktualna, a ta na miejscu jest wielką wyklejanką, ale i tam znajdują się odchylenia od aktualności. Podobnie tablice przy stanowiskach.

Odniosę się tylko do części opisu. Nie wiem Mariusz jak dużo dworców czy też połączeń w kraju zdążyłeś zanalizować, ale (może to potwierdzić przede wszystkim Luke, pewnie i Wojciech) dość często można spotkać w kraju nieaktualne rozkłady. I nie to domena obecnych czasów, ale np. całego okresu po roku 2000. Ja rzadko jeżdżę komunikacją autobusową prywatną, wybieram raczej pociąg, ale miałem np. takie przypadki w Choszcznie w roku 2010 i w Cisnej w 2020. Kurs w środku dnia liczący 25 km był na (dość nowej, z 2020) tabliczce, wyświetlał się na stronie e-podróżnika, a w rzeczywistości drałowałem piechotą.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.