Forum

Zmiana (Dodanie) numerów Lini i nazw przystanków.

maciekos95 napisał(a):
"Zdroje Krzyżówka" zniknęła, więc przy okazji może trzeba by też zmienić nazwę "Police Mścięcino Krzyżówka", też dość niefortunną i za długą. Wystarczyłoby np. "Police Klonowa".

Ludzie ! Dajcie spokój z tym wydziwianiem. Ludzie nie znają małych uliczek osiedlowych, a nazwa przystanku powinna odnieść się, jak najbardziej do miejsca kojarzonego przez ogół społeczeństwa czyli hale, podmioty, instytucje, wszelkie budynki itp. Nie mam pojęcia, gdzie jest Klonowa czy te inne ulice, które wymieniacie w całym wątku. Natomiast Ogrody, Wodociągi i Krzyżówki czy zajezdnie są jak najbardziej trafnymi nazwami, bo bez trudu mogę sobie w głowie w przybliżeniu wyobrazić gdzie mniej więcej to jest w przeciwieństwie do nieznanych ulic. Podobne mam zdanie, co do Logogryfu, ale to już się stało. Dlatego popieram Gumieńce Dworzec, bo to jest konkret, a nie długa mało mówiąca Cukrowa.

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...
10
Re: Zmiana (Dodanie) numerów Lini i nazw przystanków. · 2 lata temu · Michal