Forum

1700 rozpoczyna kolejny kurs na linii 69

zdjęcie
1700 rozpoczyna kolejny kurs na linii 69
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Bebe Tosiek napisał(a):
Radzę nie fotografować kobiety prowadzącej autobus na tym zdjęciu.
Ona potrafi wpadać w szał i atakować nawet jeżeli zdjęcia się jeszcze nie zrobiło.
Wśród MKMów ma przezwisko „Kaczka”.

Dobrze, że Ty nie wiesz jakie masz przezwisko wśród kierowców :)
I potem się dziw, że kierowcy nie lubią mkmów. Przez takich ludzi jak Ty. Przejdź przez cały autobus, żeby mi powiedzieć że mam włączone oświetlenie na wozie, a "przecież Panie kierowco jest jeszcze jasno" a później wrzuć żale na grupe na fb, że kierowca smiał włączyć oświetlenie. To ja prowadzę i bedę włączał swiatło wtedy kiedy uznam za stosowne. Pozatym Antek, jako mkm powinieneś wiedzieć, że rozmowa z kierowcą w czasie jazdy jest zabroniona. Albo łaź po Kołłataja z telefonem i rób bezczelnie foty z bliska jak mamy przerwę i gadamy. Albo wejdź na Nehringa (59) nie wiadomo po co, przejdź przez cały autobus i miej żale zamknąłem drzwi i musiałeś się przejechać na Pokoju bo nie zdążyłeś wysiaść. Albo jak wychodzisz ze szkoły i sępisz na jakiś "dobry" kadr pod klonowica. Nie chce mi się dalej pisać. Ale robisz strasznie złą robotę dla mkmów,

Do redakcji, możecie opublikować, albo nie, zmoderować, zedytować, ale sorry uniosłem sie juz bo jak widze tego dzieciaka to wiem, że coś odwali
22