Forum

Jedyny SU12, który nie jeździ pod banderą ZDiTM-u

zdjęcie
Jedyny SU12, który nie jeździ pod banderą ZDiTM-u
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Mareczek napisał(a):
Bo jakby nie weszło to zaraz by było, że administracja "dyskryminuje" niektórych użytkowników.

Jako zwykły użytkownik, któremu też zdjęcia z sandboxa były odrzucane, nie uważam, że jestem dyskryminowany z tego powodu. Każde zdjęcie, które tu wrzuciłem, zostało obiektywnie ocenione, jeśli któreś wpisało się w standardy - wleciało tutaj, a jeśli któreś nie - było odrzucane. Nie mam z tym problemu. Jeśli są jakieś zasady i standardy, a ktoś nie umie się do nich dostosować, to cóż, po prostu niech poszuka innego kącika, gdzie może mu się udać działać bez kontrowersji i obniżania poziomu danego działu. Trzeba rozróżnić "dyskryminację" od obiektywnych ocen, aby nie przepychać knotów "żeby coś tam jego wrzucić". Post na temat jakości zdjęć wrzucanych na KOMIS pojawił się około rok temu, ostatecznie temat spełzł na niczym, patrząc po podejściu niektórych osób mimo chęci udzielenia im pomocy. KOMIS jest serwisem dla wszystkich, co jest wielokrotnie tutaj zaznaczane, tak więc dbajmy o ten ogół, a nie tylko o pojedyncze jednostki, które mają tutaj wyjątkowe traktowanie.

Warto byłoby też nie wypominać użytkownikom i nie blokować im oceniania, jak mając do tego prawo wstawiają ocenę 1 pod zdjęciem, a następnego dnia budzą się z blokadą. Sam tej oceny nie używam, bo raz już oberwałem za wstawianie dwóch jedynek przy ocenianiu 15 zdjęć, a miło by było, gdyby była możliwość oceny według własnego uznania niezależnie od jej wartości (no chyba, że widać, jak użytkownik rzuca jedynkami jak śnieżkami w zimę, to wtedy taka blokada ma sens).

Nie pytaj mnie o nic, wiem tyle co ty ;)
Post został wyedytowany przez autora.
15