Forum

Komunikacja w okresie świątecznym i noworocznym

W okresie świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku na wielu liniach tramwajowych i autobusowych obowiązywać będą specjalne rozkłady jazdy.

LagunaGrandtour napisał(a):
Sprawdź jeszcze raz bo się mylisz ;) Szczególnie w czasie sporego zapotrzebowania, gdy wchodzą mnożniki ;)

Nie wiem jak jest w czasie dużego zapotrzebowania, ale odwołam się do mojego niedawnego powrotu od kolegi, z miejsca gdzie żadnego nocnego nie uświadczysz. Zwykła noc z soboty na niedzielę, ok. godziny 3-4. Bolt kosztował mnie stamtąd jakieś 31 zł z groszami (nie miałem niestety żadnych zniżek). Teraz sobie policzyłem ile zapłaciłbym za taksę przy aktualnych cenach korporacyjnych (z uwzględnieniem taryfy nocnej). Wychodzi trochę ponad 36 zł. Czyli Bolt nawet bez zniżek nieco tańszy, a do tego zamówienie wygodniejsze niż infolinia korporacji. Ale zanim się zdecydowałem na Bolta, to sprawdzałem dość długo, czy nie dałoby się przejść pieszo części trasy i złapać jakiegoś nocnego już gdzieś bliżej domu. Niestety, nic z tego. Jedyna alternatywa to czekać do pierwszego dziennego o 5 rano.
Sylwester 2021/ Nowy Rok 2022 · 2 lata temu · RaPer782
Re: Sylwester 2021/ Nowy Rok 2022 [OT] · 2 lata temu · RaPer782
Re: Sylwester 2021/ Nowy Rok 2022 [OT] · 2 lata temu · maciekos95
Re: Sylwester 2021/ Nowy Rok 2022 [OT] · 2 lata temu · Mati524
Re: Sylwester 2021/ Nowy Rok 2022 [OT] · 2 lata temu · Mati524
KM · 2 lata temu · Ronaldinho
Re: KM · 2 lata temu · Michal