Forum

Rezerwowo na 63 – dzień kolejny

Dzisiaj na 63/6 kursuje Solaris Urbino 18 2055, natomiast 63/3 jest obsługiwane przez Solarisa Urbino 18 2065, a na brygadzie 5 kursuje Solaris Urbino 12 2013.

wysłane przez Luke_Police  163

MQ napisał(a):
Myślę, że takie przypadki „giną” w skali całej działalności, bo są to jednostkowe zdarzenia, a nie coś stałego. Poza tym tak jak już wcześniej napisałem – trzeba dosypać pieniędzy do systemu. Jest takie powiedzenie, że od samego mieszania herbata nie stanie się słodsza. Myślę, że idealnie tutaj pasuje.

Tu zgoda, ale chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Kiedyś mieliśmy sytuację, że linie 58 i 59 obsługiwało dwóch przewoźników. Pierwszy miał niższą stawkę, a drugi wyższą, jednak po jakimś czasie ten pierwszy zrezygnował, a nieco później zrezygnował też drugi. Dziś te linie obsługuje trzeci przewoźnik i ma stawkę znacznie wyższą niż tamtych dwóch pierwszych, co pokazuje, że pieniądze w systemie jakieś są, tylko dlaczego zawsze ten trzeci przewoźnik owe pieniądze dostaje, a tamtym dwóm, którzy kursowali wcześniej nie można było ich dać, aby na tych liniach pozostali? Nie wchodzę już tu w jakość usług i tabor poszczególnych przewoźników, bo to byłby już temat na osobną dyskusję.

Technik serwisu :)
3