Forum

Poziom zdjęć ostatnio dodawanych i przepuszczanych

Mimo, że ze zdjęciami mam niewiele wspólnego, to pozwolę sobie również wtrącić swoje przysłowiowe 3 grosze.

Dla mnie - dla zwykłego oglądacza zdjęć również przyjemniej ogląda się zdjęcia, które ukazują coś innego, coś niezwykłego, nietypowego, a nawet jeżeli miałoby to być coś powszechnego, tak jak karton na Turkusowej, to przynajmniej dobrze byłoby zrobić to porządnie, pokazując tło, otoczenie, krajobraz, cały autobus, a nie wygięty. Co jest niezłego w autobusie stojącym na przystanku oraz krawężniku, przy którym on stoi? To jest po prostu nudne. Nie lepiej byłoby zrobić to zdjęcie w oddali, aby było widać przynajmniej otoczenie? Drugie zdjęcie dzisiaj dodane - dwa kartony na Stoczni - okej, jeden przedliftowy i diesel, drugi poliftowy i elektryk, ale poza tym co? Szara ściana budynku, niebieska drugiego i kawałek suwnicy. Nadmienię, że żadnego z tych dwóch Solarisów nie widać w pełni.

I tu pojawiają się pytania, dlaczego poziom forum, poziom postów, dlaczego poziom zdjęć spadły aż tak drastycznie?

Zadam też pytanie retoryczne (powtórzę - retoryczne):

Dlaczego niektóre osoby, które robią zdjęcie kartona na Turkusowej, robiąc je zarazem w o wiele lepszej jakości tego zdjęcia nie upublicznia? Na to pytanie proszę sobie samemu odpowiedzieć czytając moją całą wypowiedź (nawet kilka razy).
Post został wyedytowany przez autora.
12
Poziom zdjęć ostatnio dodawanych i przepuszczanych · 1 rok temu · Kostek
Dokąd zmierzamy? · 1 rok temu · Waszka
Cytat · 1 rok temu · PrzemoGaming
KOMIS · 1 rok temu · Ronaldinho
Re: KOMIS · 1 rok temu · Alex Simulations
Re: KOMIS · 1 rok temu · Ronaldinho
Re: KOMIS · 1 rok temu · Kanarek
Re: KOMIS · 1 rok temu · Kostek
Re: KOMIS · 1 rok temu · Ronaldinho
Re: KOMIS · 1 rok temu · Pepe
Re: KOMIS · 1 rok temu · Kostek
Re: KOMIS · 1 rok temu · Ronaldinho
Re: KOMIS · 1 rok temu · LagunaGrandtour