Forum

Powrót tramwajów na plac Rodła

27 czerwca przywrócone zostanie kursowanie tramwajów na odcinku alei Wyzwolenia od placu Żołnierza Polskiego do placu Rodła oraz na odcinku ulicy Piłsudskiego od ulicy Matejki do placu Szarych Szeregów, a także na odcinku od ronda Giedroycia od pętli „Dworzec Niebuszewo”.

wysłane przez MQ ?

Glemp napisał(a):
Btw. o ile dobrze rozumiem komunikat na miejskich stronach, w schemacie Niebuszewa jest mały błąd. Niebieska ciapka na grafice sugeruje przystanek tramwajowy linii 3 w miejscu docelowym po przebudowie (na Asnyka za rondem Sybiraków), a w komunikacie piszą coś o ul. Kołłątaja za skrzyżowaniem z ul. Barbary.

Przystanek będzie i tu, i tu.

Z Placu Żołnierza mógłby sobie wracać przez Plac Lotników, Grunwaldzki i dalej wg komunikatu, dopóki Wyzwolenia niedrożne.

Dojeżdżasz do placu Rodła tramwajem, po czym chcąc dotrzeć do Niebuszewa masz wycieczkę przez plac Lotników. Słabo. Rozkład 812 jest na kilka dni. Nie bez powodu jest podana częstotliwość kursowania tylko w dni powszednie. Po otwarciu placu Rodła dla ruchu ogólnego wszystko się zmieni.
Zmiany - i kolejne cięcia · 2 lata temu · end
Re: Linia 1 przez Plac Hołdu Pruskiego · 2 lata temu · MQ
Kierunek zawracania 2 · 2 lata temu · t105n 
Re: Kierunek zawracania 2 · 2 lata temu · lhb178
Re: Kierunek zawracania 2 · 2 lata temu · Michal
Re: Kierunek zawracania 2 · 2 lata temu · lhb178
Re: Kierunek zawracania 2 · 2 lata temu · Luke_Police 
Potulicka · 2 lata temu · matiaseek
Re: Potulicka · 2 lata temu · stochu