Forum

Zmiana lokalizacji przystanku

28 stycznia nastąpi zmiana lokalizacji przystanku „Dworzec Główny (Owocowa)” dla linii 806 w kierunku Niemcewicza. Autobusy zatrzymywać się będą na przystanku zlokalizowanym w ciągu ulicy 3 Maja za skrzyżowaniem z ulicą Korzeniowskiego, wspólnym z liniami 70 i 90 (nr 22912). Jednocześnie nastąpi korekta godzin odjazdów na odcinku Pomorzany Dobrzyńska – Plac Zawiszy.

N236 napisał(a):
Możecie mnie tu zlinczować, ale przystanek zlokalizowany fizycznie na ulicy X a opisywany jako Y dla mnie jest delikatnie mówiąc pomieszaniem z poplątaniem. Idąc tym tokiem myślenia wydaje mi się, że spokojnie możnaby dzisiejszy przystanek tramwajowy zlokalizowany praktycznie na 3-go Maja zwany pl. Zawiszy też zmienić na... Owocowa Dworzec, tylko jakby wtedy wyglądały przystanki autobusowe 61 i 87. Wg mnie szczecińskie ZDiTM powinno się lekko ogarnąć i choć część przystanków nazywać "podwójnie" jak to jest np. W-wie. Np.: Boh. W-wy Krzywoustego lub Turzyn a nie sam Turzyn, Boh. W-wy Jagiellońska a nie samo Boh. W-wy, Boh. W-wy Mickiewicza, ale nie jak to jest obecnie Wawrzyniaka. Ale to jest tylko moje zdanie.

https://i.imgur.com/T0F4CwM.jpg

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
7
Re: Zmiana lokalizacji przystanku · 1 rok temu · Mareczek