Forum

Nowe biletomaty w Szczecinie i okolichach.

Pepe napisał(a):
Najlepiej: byle co, byle jak, aby było. Sugeruje tylko rozwiązanie na przyszłość. Twoja informacja wrzucona pod wątek SKM pozwoli w przyszłości mieć wszystko w jednym miejscu dla opracowań. Ale o tym już nie pomyślicie. Na forum nie jest tak łatwo znaleźć.

Dyskusje 15 lat temu? Takie same jak i teraz. Nie pamiętasz jak się Romanas z Damtramem żarli się za "kola w rowku"? Bo ja pamiętam. ;)

Pewnie masz rację, może gdybym mega śledził Komis to bym wiedział jak i co, i kiedy dodać do newsroomu, ale tak jak mówisz, są admini, nie trzeba było zatwierdzać mojego posta, można go było przekierować tam gdzie trzeba (po coś się jest adminem), ja już mam swoje lata i nie ogarniam wszystkiego, ja się zatrzymałem na czasach forum. Zresztą człowiek ma swoje życie, nie musi ogarniać wszystkiego. Są chyba możliwości techniczne ,żeby to przekierować do wątku o skm. Weźcie pod uwagę, że osoby 50+ niekoniecznie ogarniają wszystko tak jak młodzi. Ty patrzysz z perspektywy młodego człowieka. Jeśli ta moja informacja była istotna, to można ją przenieść tam gdzie jej miejsce, jeśli forum nie jest odpowiednim miejscem. Przykro mi, że starałem się coś wnieść, a w ''' zostałem zj....y
Społeczeństwo się starzeje, nie każdy nadąża.
MIłego wieczoru.
2