Forum

Dziękujemy, Panie Kierowniku!

wysłane przez Phobos 17

W zasadzie nawet nie wiem, co mam powiedzieć...

Miałem nadzieję, że mamy więcej czasu. Że uda mi się jeszcze z Panem spotkać, poplotkować. Pośmiać, pożartować, powspominać...

Pamięta Pan, jak opowiadał mi Pan o tym, jak po raz pierwszy na Pogodnie zrobiliście skład 2x102Na? Albo o delegacjach z całej Polski, które przyjeżdżały podziwiać nasze 106Na?

Ja pamiętam! Te i wiele innych opowieści, których nigdy nie było dość. Każda niedzielna wizyta na Pana zajezdni, na spotkanie STMKM, była podwójną podróżą - w świat teraźniejszych tramwajów i świat Pana opowieści.

Pana dobroć i przyjazne usposobienie, oraz ponad wszystko otwartość i chęć dzielenia się wiedzą i pasją sprawiły, że nie tylko ja, ale całe pokolenie Miłośników miało odwagę rozwijać swoją pasję. To Pan był zawsze cierpliwym wzorem, ideałem, ostoją, kiedy dla innych byliśmy tylko irytującymi smarkaczami.

Jestem dozgonnie wdzięczny, że los pozwolił mi Pana poznać! Dziękuję za wszystko, co Pan zrobił dla naszej społeczności!

Do zobaczenia w Krainie Wiecznych Objazdów,
Marcin Stefanowicz

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
12
nowy Dziękujemy, Panie Kierowniku! · 2 tygodnie temu · Phobos
nowy Re: Dziękujemy, Panie Kierowniku! · 2 tygodnie temu · Mareczek
nowy Re: Dziękujemy, Panie Kierowniku! · 2 tygodnie temu · Phobos
nowy Re: Dziękujemy, Panie Kierowniku! · 2 tygodnie temu · jas59
nowy Re: Dziękujemy, Panie Kierowniku! · 2 tygodnie temu · t105n