Forum

Więcej kursów do Załomia

27 lutego nastąpią zmiany w rozkładach jazdy linii 77 i 96, polegające na wydłużeniu dodatkowych kursów w dni powszednie do pętli „Załom Leśna”.

wysłane przez Tatra108 10

Dąbie pod każdym względem jest zapomniane. Mieszkam w pobliżu szkoły podstawowej i rozmawiam z sąsiadami na różne tematy. Wielu z nich narzeka na to, że najbliższy biletomat znajduje się na przystanku Emilii Gierczak, więc aby doładować sobie sieciówkę musi specjalnie dygać taki kawał. Większość z nich nie chce robić tego przez internet, bo często zapomina zakodować w pojeździe (zakładając, że działają kasowniki lub biletomat).

Zatem na końcowym oprócz sklepiku dla kierowców brakuje też biletomatu bądź kasy. Zapewne są tutaj z nami ludzie ze ZDiTM, więc chciałbym tak delikatnie zaznaczyć, że rejon nowego Dąbia w ciągu ostatnich 10 lat mocno się zmienił, powstało na Szybowcowej osiedle złożone z 9 bloków po kilka klatek (co dało w ostatnim czasie jakieś 2500 nowych mieszkańców). W dodatku chodzą słuchy ze strony R.O., że mogą niebawem powstać kolejne na polanie przy pętli. I właśnie z tego powodu przydałoby się ogarnąć tutaj coś bardziej sensownego niż mała buda dla kierowcy z oszklonymi drzwiami przez co potencjalny pasażer może zaglądać do środka co robi kierowca na przerwie.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja
3
Więcej kursów do Załomia · 3 miesiące temu · Vlogus123
Re: Więcej kursów do Załomia · 3 miesiące temu · mrstahuu
Re: Więcej kursów do Załomia · 3 miesiące temu · Kostek
Re: Więcej kursów do Załomia · 3 miesiące temu · MlodyS53
Re: Więcej kursów do Załomia · 3 miesiące temu · Kostek
Re: Więcej kursów do Załomia · 3 miesiące temu · MlodyS53
Re: Więcej kursów do Załomia · 3 miesiące temu · torro_zs
Re: Więcej kursów do Załomia · 2 miesiące temu · Tatra108
Re: Więcej kursów do Załomia · 2 miesiące temu · Cezar007