Forum

„Żółtki” znikają

Po godzinie 7 w alei Wojska Polskiego widziano holownik N 020 transportujący do warsztatów remontowych na modernizację wagon KT4Dt 161.

wysłane przez mrstahuu 0

maciekos95 napisał(a):
Porównaj sobie komfort jazdy Swingiem, Betą czy nawet bulwą do komfortu, a raczej braku komfortu jazdy dowolną Tatrą. I nie chodzi mi nawet o wysoką podłogę. Jazda Tatrą jest po prostu nieprzyjemna.

No i tu właśnie nie mogę się zgodzić. Powtarzam - Komfort jazdy w tatrze i każdym innym wagonie zależy od tego, czy ma "zrobione" obręcze oraz w mniejszym stopniu, czy wymienili siedzenia na te katastrofalne chyba firmy Astromal - bez żadnego zmiękczenia, materiał na plastiku bez żadnego wypełniacza. Przy tym berlińskie są dużo wygodniejsze i śmiem twierdzić, że wygodniejsze niż w Swingach a tym bardziej bulwach i betach. Niemniej oczywiście siedzenia to nie jest dobry argument. Po prostu - jeżeli obręcze są przetoczone to nie łomota całym wagonem, jest cicho i przyjemnie - oczywiście nigdy nie będzie jak w Swingach, ale akurat co do Bet i Bulw to bym się wykłócał. Ze strony pasażerskiej oczywiście.
Post został wyedytowany przez autora.
1