Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Tegoroczny sierpień miesiącem obfitym w debiuty na szczecińskich drogach
Oby PKS zainwestował w lepsze wozy......
Mam nadzieje że tak będzie, często jeżdżę PKSem, nie pamiętam w którym ale chyba w 10711 podczas deszczu przeciekał dach...
