Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Tegoroczny sierpień miesiącem obfitym w debiuty na szczecińskich drogach
Widziałem go na Placu Rodła, wóz taki sam jak #10841 i #10842, więc w nim jest to samo wszystko. Oby PKS zainwestował w lepsze wozy......
Nie powiedziałbym, że są takie same. A co w nich takiego złego? Jak dla mnie te Mercedesy, to był dobry zakup. Klima bardzo dobrze chłodzi, przyjemnie się nimi jedzie, są ładne i zadbane. Oczywiście autobusy te nie są idealne, bo trochę już się najeździły, ale jak na ten rocznik są w przyzwoitym stanie.
