Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Tegoroczny sierpień miesiącem obfitym w debiuty na szczecińskich drogach
chyba w 10711 podczas deszczu przeciekał dach...
W nowych Solarisach elektrycznych dla SPAK w praktycznie każdym przeciekał dach.
W polickim, bodajże #777, też woda lała mi się do środka w trakcie ulewy.
