Forum

„Celna” na stałe

Od 1 listopada przystanki „Celna” na żądanie zlokalizowane na pasie autobusowo-tramwajowym (dla linii 2, 7, 8, 52 i 76; nr 60711 i 60712) zostaną przekwalifikowane na stałe. Przystanki „Celna” dla linii 52 w kierunku Wyspy Puckiej (nr 60713) oraz dla linii 76 w kierunku Logistycznej (nr 60721) w dalszym ciągu funkcjonować będą jako na żądanie.

wysłane przez Lisek1407 3

W kierunku Wyszyńskiego rozumiem tą zmianę i poniekąd popieram między innymi ze względu na specyficzną lokalizację przystanku tuż przed sygnalizacją, ale czy jest sens by w kierunku Turkusowej zmieniać status przystanku na stały? Nic nie stoi chyba na przeszkodzie by w dalszym ciągu był przystankiem NŻ, rzadko kiedy ktoś korzysta z tego przystanku w kierunku prawobrzeża więc moim zdaniem niepotrzebnie to wydłuży czas przejazdu

"Siatka komunikacji nocnej w tym mieście przestarzała jak tabor Tramwajów Szczecińskich"
Post został wyedytowany przez autora.
4
„Celna” na stałe · 1 rok temu · Lisek1407
Re: „Celna” na stałe · 1 rok temu · Fryga
Re: „Celna” na stałe · 1 rok temu · Fryga
Re: „Celna” na stałe · 1 rok temu · MQ
Re: „Celna” na stałe · 1 rok temu · MQ