Forum

PKS na Pomorzany? Taki plan ma Piotr Krzystek

Intensywnie trwające prace na Kępie Parnickiej wkrótce zmuszą PKS Szczecin do zmiany lokalizacji bazy. Jak informuje prezydent w programie „Studio wSzczecinie.pl”, teren dzierżawiony od miasta niebawem ma zostać „uwolniony” na potrzeby inwestycyjne.

Plan bardzo dobry ze względu na mały metraż bazy PKSu, autobusy stoją poza bazą i na dodatek pootwierane i to wiąże się z ryzykiem m.in. dewastacji albo potraktowaniem takiego autobusu jako schron dla osób bezdomnych.
Post został wyedytowany przez autora.
3
PKS na Pomorzany? Taki plan ma Piotr Krzystek · 1 rok temu · Pan Solaris
Linia 76 · 1 rok temu · antonioo.mkm
Re: Linia 76 · 1 rok temu · LagunaGrandtour
Re: Linia 76 · 1 rok temu · lukaszenko
Re: Linia 76 · 1 rok temu · LagunaGrandtour
Re: Linia 76 · 1 rok temu · Kostek
Re: Linia 76 · 1 rok temu · Wojtek
Re: Linia 76 · 1 rok temu · mrstahuu
Re: Linia 76 · 1 rok temu · lukaszenko
Re: Linia 76 · 1 rok temu · Burdziq
Re: Linia 76 · 1 rok temu · KMSzczecin
Re: Linia 76 · 1 rok temu · MQ
Re: Linia 76 · 1 rok temu · iamsikorel
Re: Linia 76 · 1 rok temu · antonioo.mkm