Forum

Niskie temperatury nam niestraszne

zdjęcie
Niskie temperatury nam niestraszne
aktualna ocena: 5,00, liczba ocen: 7

wysłane przez MlodyS53 82

Rozumiem zamysł poodpalanych wozów, robiło się tak miliony razy. Ale nie rozumiem pootwieranych drzwi. Bez sensu.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
9
Niskie temperatury nam niestraszne · 1 rok temu · MlodyS53