Forum

Szczecińskie tramwaje na torze niepewności

Chaos, stagnacja i niepewna przyszłość – tak w kilku słowach można określić sytuację szczecińskich tramwajów na początku 2025 roku. Po wielu tygodniach przykrych informacji oraz irracjonalnych, a nawet wręcz żenujących wypowiedziach osób decyzyjnych dotyczących transportu szynowego, nareszcie nadeszła pozytywna wiadomość w tym temacie.

poza tym na CH Ster tylko dwukierunki których raptem będzie 18 - nawet skrócenie do Gumieniec we Wszystkich Świętych będzie problematyczne pod względem taborowym - zwłaszcza gdy będzie jakaś stała linia dwukierunkowa

Diabeu z Golęcina
8
Szczecińskie tramwaje na torze niepewności · 1 rok temu · uwaga.tramwaj
Priorytety · 1 rok temu · jas59 
Re: Priorytety · 1 rok temu · Michal
Re: Priorytety · 1 rok temu · MlodyS53
Światełko? w tunelu · 1 rok temu · mrstahuu