Forum

15 lat temu...

zdjęcie
15 lat temu...
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez KMSzczecin 11

No i to jest faktycznie las, klimat i oaza zieleni. A dziś tylko beton, beton i czasami asfalt dla odmiany...

Nie pytaj mnie o nic, wiem tyle co ty ;)
10
15 lat temu... · 1 rok temu · KMSzczecin
Re: 15 lat temu... · 1 rok temu · mrstahuu
Re: 15 lat temu... · 1 rok temu · KMSzczecin
Re: 15 lat temu... · 1 rok temu · Lisek1407
Re: 15 lat temu... · 1 rok temu · Tramwajarz
Re: 15 lat temu... · 1 rok temu · Wojtek