Forum

Powrót rezerwy na pętlę

Od poniedziałku (10 marca) SPA Dąbie wystawia we własnym zakresie w godzinach 5:00-19:00 rezerwę autobusową (R/3), również do dyspozycji centrali ruchu ZDiTM. Miejsce jej zadysponowania to pętla „Basen Górniczy”.

wysłane przez Mareczek 8

Na czym polega wystawianie "we własnym zakresie"? SPAD sam z siebie ją wystawia i płaci "ze swoich" za postój, w oczekiwaniu na dyspozycję?

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
1
Powrót rezerwy na pętlę · 1 rok temu · Mareczek