Forum

Jedziemy bez koła

W czwartek (13 marca) na kursie 6/1 z godziny 11:29 (pętla „Pomorzany”) doszło do uszkodzenia mechanicznego (oberwana część osi z kołem) w pierwszym wózku, w drugim wagonie składu T6A2D 203+212.

wysłane przez Pan Solaris 5

I to dowodzi na to że wymiana Taboru tramwajowego w tym mieście jest potrzebna na Już Teraz.
Mimo że nikt się tym nie przejmie.
3
Jedziemy bez koła · 1 rok temu · Pan Solaris
Jakim cudem bez koła · 1 rok temu · mrstahuu
Re: Jakim cudem bez koła · 1 rok temu · Pepe
W którym wózku? · 1 rok temu · KMSzczecin
Re: W którym wózku? · 1 rok temu · Mareczek