Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Takich widoków już nie ujrzymy
wysłane przez
matiaseek
0
Jak dla mnie to mega zdjęcie.
Uśmiech na twarzy no i momentalnie nostalgia uderzyła :)
Uśmiech na twarzy no i momentalnie nostalgia uderzyła :)
