Forum

Nocny debiut bez powodzenia

W nocy z soboty na niedzielę na zadaniu 530/1 zadebiutowało Volvo 7900 Hybrid 12,1m 10815, jednak już podczas pierwszego kursu (około godziny 23:30) pojazd uległ awarii.

wysłane przez Lisek1407 3

Chyba czegoś takiego jeszcze nie było, żeby autobus dosłownie 10 minut po liniowym debiucie uległ jakiejś awarii. Ciekawi mnie co się stało i czy to była na tyle poważna awaria, aby ten wóz pobił "rekord" #10747. Mam nadzieję, że nie, bo trochę szkoda wozu.

"Siatka komunikacji nocnej w tym mieście przestarzała jak tabor Tramwajów Szczecińskich"
Nocny debiut bez powodzenia · 1 rok temu · Lisek1407
Holowanie · 1 rok temu · Alex Simulations
Re: Holowanie · 1 rok temu · MlodyS53
Re: Holowanie · 1 rok temu · bartez
Re: Holowanie · 1 rok temu · antonioo.mkm
Re: Holowanie · 1 rok temu · LagunaGrandtour