Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Finał „niepodległościowej” parady na Wałach Chrobrego
wysłane przez
Pan Solaris
5
Jak idzie Remont tego Autosana?
P.S. Życzę Szczęśliwego Nowego Roku, Udanych Zdjęć, Dużo imprez komunikacyjnych oraz żebyśmy w końcu doczekali obsługi linii turystycznych na lepszym poziomie w tym żeby pojawiła się autobusowa linia turystyczna.
P.S. Życzę Szczęśliwego Nowego Roku, Udanych Zdjęć, Dużo imprez komunikacyjnych oraz żebyśmy w końcu doczekali obsługi linii turystycznych na lepszym poziomie w tym żeby pojawiła się autobusowa linia turystyczna.
Post został wyedytowany przez autora.
