Forum

Finał „niepodległościowej” parady na Wałach Chrobrego

zdjęcie
Finał „niepodległościowej” parady na Wałach Chrobrego
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Jak idzie Remont tego Autosana?

P.S. Życzę Szczęśliwego Nowego Roku, Udanych Zdjęć, Dużo imprez komunikacyjnych oraz żebyśmy w końcu doczekali obsługi linii turystycznych na lepszym poziomie w tym żeby pojawiła się autobusowa linia turystyczna.
Post został wyedytowany przez autora.
9
Finał „niepodległościowej” parady na Wałach Chrobrego · 5 miesięcy temu · Pan Solaris