Forum

Zmiany w Jezierzycach

1 maja nastąpi zmiana funkcjonowania komunikacji miejskiej na pętli „Jezierzyce” (linie 72 i 79).

wysłane przez Lisek1407 3

Czy może mi ktoś wytłumaczyć po co komu przystanek w takim miejscu? Przecież tam jest droga jednokierunkowa z tego co kojarzę, czyli jeśli ktoś będzie jechać tamtędy samochodem będzie zmuszony na postój dopóki autobus nie ruszy. Jak kierowca cwany, to i śmignie pod prąd. Nie lepiej było zostawić, jak jest? Bezsensowna zmiana.

Dlaczego nie zajmiemy się na przykład tematem komunikacji nocnej na Małe Błonie albo na Bukowo?

"Siatka komunikacji nocnej w tym mieście przestarzała jak tabor Tramwajów Szczecińskich"
6
Zmiany w Jezierzycach · 1 miesiąc temu · Lisek1407
Re: Zmiany w Jezierzycach · 1 miesiąc temu · Wojtek
Re: Zmiany w Jezierzycach · 1 miesiąc temu · Mcarkcel
Re: Zmiany w Jezierzycach · 1 miesiąc temu · Lisek1407
Re: Zmiany w Jezierzycach · 1 miesiąc temu · Wojtek
Re: Zmiany w Jezierzycach · 1 miesiąc temu · Vlogus123
Re: Zmiany w Jezierzycach · 1 miesiąc temu · MQ
Re: Zmiany w Jezierzycach · 1 miesiąc temu · antonioo.mkm