Forum

Formalnie iddyla, a w zimę rzeczywistość

zdjęcie
Formalnie idylla, a w zimę rzeczywistość
aktualna ocena: 4,58, liczba ocen: 58

wysłane przez Vlogus123 11

Mogę się zapytać o tytuł zdjęcia i jego znaczenie? Bo jeśli mam być szczery nie wiem, co to jest "iddyla". I z chęcią się dowiem. ;)
3
Formalnie iddyla, a w zimę rzeczywistość · 1 miesiąc temu · Vlogus123