Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Formalnie iddyla, a w zimę rzeczywistość
wysłane przez
Vlogus123
11
Mogę się zapytać o tytuł zdjęcia i jego znaczenie? Bo jeśli mam być szczery nie wiem, co to jest "iddyla". I z chęcią się dowiem. ;)
