Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Są chętni na dostarczenie „elektryków” do Polic
8 maja 2026 roku nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na zakup pięciu „elektryków” dla Szczecińsko-Polickiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Dostarczeniem pojazdów zainteresowany jest Solaris, MAN oraz Yutong.
wysłane przez
Pan Solaris
5
Czyżby będzie to początek Yutongów na stałe w Szczecinie?
Czekamy na to jak dostawca zostanie wybrany.
Chociaż nie ma co zbytnio się łudzić i tak wybrany zostanie MAN zwłaszcza że ta marka w SPPK jest znana na wylot, ale też wiem że kierowcy wolą MANy od Solarisów.
Post został wyedytowany przez autora.