Forum

Są chętni na dostarczenie „elektryków” do Polic

8 maja 2026 roku nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na zakup pięciu „elektryków” dla Szczecińsko-Polickiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Dostarczeniem pojazdów zainteresowany jest Solaris, MAN oraz Yutong.

Press napisał(a):
Czyżby będzie to początek Yutongów na stałe w Szczecinie?

Nie sądzę. Według moich wyliczeń - MAN wybroni się punktowo (w kryteriach pozacenowych), ale 100% nie daję, bo nie znam szczegółów obu ofert.

Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew
2
Re: Są chętni na dostarczenie „elektryków” do Polic · 1 miesiąc temu · end