Forum

Są chętni na dostarczenie „elektryków” do Polic

8 maja 2026 roku nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na zakup pięciu „elektryków” dla Szczecińsko-Polickiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Dostarczeniem pojazdów zainteresowany jest Solaris, MAN oraz Yutong.

end napisał(a):
Nie sądzę. Według moich wyliczeń - MAN wybroni się punktowo (w kryteriach pozacenowych), ale 100% nie daję, bo nie znam szczegółów obu ofert.

Pewności nie mam mimo iż SPPK głównie słynie z marki MAN to jednak obstawiał bym to biorąc pod uwagę zaplecze, części itp. Wydaje Mi się, że wybierając Youtong-a spółka musiała by doliczyć sobie dodatkowe koszty. Na autobusach zbytnio się nie znam więc jest to tylko Moja skromna opinia 🙂
Re: Są chętni na dostarczenie „elektryków” do Polic · 1 miesiąc temu · SirMotorniczy_91