Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Coś się kończy, coś zaczyna
wysłane przez
SirMotorniczy_91
−1
Prędzej "Ruda" owe wagony wykończy do końca jak znajdzie się ktokolwiek aby je kupić 😃 Czasem zastanawiam się dlaczego EZP nie "szabruje" wagonów prawie do zera jak EZG (czytaj siedzenia, poręcze itp.) Jednak siedzenia nie licząc tapicerki do pierwszej modernizacji Voltana by się przydały.
