Forum

Coś się kończy, coś zaczyna

zdjęcie
Coś się kończy, coś zaczyna
aktualna ocena: 4,50, liczba ocen: 48

wysłane przez SirMotorniczy_91 −1

Prędzej "Ruda" owe wagony wykończy do końca jak znajdzie się ktokolwiek aby je kupić 😃 Czasem zastanawiam się dlaczego EZP nie "szabruje" wagonów prawie do zera jak EZG (czytaj siedzenia, poręcze itp.) Jednak siedzenia nie licząc tapicerki do pierwszej modernizacji Voltana by się przydały.
1
Coś się kończy, coś zaczyna · 1 miesiąc temu · SirMotorniczy_91
Re: Coś się kończy, coś zaczyna · 1 miesiąc temu · t105n