Forum

Komunikacja miejska na Juwenalia

W związku z organizacją Juwenaliów 2026, w noce od 21/22 maja do 23/24 maja wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

wysłane przez mrstahuu 1

Jaki ma sens dwójka do Zawadzkiego w obecnym układzie? Mogliby puścić ją na Głębokie, przecież Zawadzkiego obsługuje siódemka.

maventplan.pl
1
nowy Komunikacja miejska na Juwenalia · 3 tygodnie temu · mrstahuu
nowy Re: Komunikacja miejska na Juwenalia · 3 tygodnie temu · Kawoszek
nowy Re: Komunikacja miejska na Juwenalia · 3 tygodnie temu · wolvo1565
nowy Nocne linie · 3 tygodnie temu · Lisek1407
nowy Re: Nocne linie · 3 tygodnie temu · MQ
nowy Re: Nocne linie · 3 tygodnie temu · Mcarkcel
nowy Re: Nocne linie · 3 tygodnie temu · MQ
nowy Re: Nocne linie · 3 tygodnie temu · Mcarkcel
nowy 3 motorniczych? · 3 tygodnie temu · krystianspak1853
nowy Re: 3 motorniczych? · 3 tygodnie temu · Wojtek