Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Komunikacja miejska na Juwenalia
W związku z organizacją Juwenaliów 2026, w noce od 21/22 maja do 23/24 maja wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.
wysłane przez
Kawoszek
22
Jaki ma sens dwójka do Zawadzkiego w obecnym układzie? Mogliby puścić ją na Głębokie, przecież Zawadzkiego obsługuje siódemka.
Jaki sens ma tramwaj tam w środku nocy? Główne potoki pasażerskie na Głębokim w tramwajach to ludzie jadący na przesiadki, których nie da się zrealizować w nocy.