Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Komunikacja miejska na Juwenalia
W związku z organizacją Juwenaliów 2026, w noce od 21/22 maja do 23/24 maja wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.
wysłane przez
MQ
?
Ja bym rozważył, czy będzie możliwość uruchomienia dodatkowych kursów na nocnych liniach realizowanych przez dodatkowe wozy, może nawet wydłużone brygady linii dziennych, jak to było bodajże kilka lat temu, albo na przykład jak w przypadku "żagli" wydłużając niektóre linie dzienne.
Juwenalia to zupełnie inny kaliber imprezy niż Żagle. Inne też koszty komunikacji dodatkowej. Budżet na koszty związane z Żaglami jest ustalany z dużym wyprzedzeniem. W przypadku Juwenaliów organizator budzi się jakieś dwa tygodnie przed imprezą, że fajnie by było, gdyby może coś dodatkowego pojechało.