Forum

Komunikacja miejska na Juwenalia

W związku z organizacją Juwenaliów 2026, w noce od 21/22 maja do 23/24 maja wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

wysłane przez wolvo1565 27

mrstahuu napisał(a):
Jaki ma sens dwójka do Zawadzkiego w obecnym układzie? Mogliby puścić ją na Głębokie, przecież Zawadzkiego obsługuje siódemka.

Po to, że chociażby obsłuży rejony Krasińskiego czy Arkońskiej, a z rejonów Wszystkich Świętych nie jest aż tak daleko do akademików na Chopina.
3
Re: Komunikacja miejska na Juwenalia · 1 miesiąc temu · wolvo1565
Nocne linie · 1 miesiąc temu · Lisek1407
Re: Nocne linie · 1 miesiąc temu · MQ
Re: Nocne linie · 1 miesiąc temu · Mcarkcel
Re: Nocne linie · 1 miesiąc temu · MQ
Re: Nocne linie · 1 miesiąc temu · Mcarkcel
nowy 3 motorniczych? · 4 tygodnie temu · krystianspak1853
nowy Re: 3 motorniczych? · 4 tygodnie temu · Wojtek