Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Komunikacja miejska na Juwenalia
W związku z organizacją Juwenaliów 2026, w noce od 21/22 maja do 23/24 maja wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.
wysłane przez
wolvo1565
27
Jaki ma sens dwójka do Zawadzkiego w obecnym układzie? Mogliby puścić ją na Głębokie, przecież Zawadzkiego obsługuje siódemka.
Po to, że chociażby obsłuży rejony Krasińskiego czy Arkońskiej, a z rejonów Wszystkich Świętych nie jest aż tak daleko do akademików na Chopina.