Forum

Kolejny „lew” na mieście

11 maja na linii 241 zadebiutował MAN NG363 10912

wysłane przez Lisek1407 3

Wóz zadebiutował na Demant 5? Upewniam się, a jestem ciekawy. Wiem, że ostatnio tam jeździł.

"Siatka komunikacji nocnej w tym mieście przestarzała jak tabor Tramwajów Szczecińskich"
nowy Kolejny „lew” na mieście · 3 tygodnie temu · Lisek1407
nowy Re: Kolejny „lew” na mieście · 3 tygodnie temu · Pan Solaris
nowy Re: Kolejny „lew” na mieście · 2 tygodnie temu · man1995