Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Kolejny „lew” na mieście
wysłane przez
Lisek1407
3
Wóz zadebiutował na Demant 5? Upewniam się, a jestem ciekawy. Wiem, że ostatnio tam jeździł.
"Siatka komunikacji nocnej w tym mieście przestarzała jak tabor Tramwajów Szczecińskich"