Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Kolejny „lew” na mieście
wysłane przez
Pan Solaris
5
Wóz zadebiutował na Demant 5? Upewniam się, a jestem ciekawy. Wiem, że ostatnio tam jeździł.
Zadebiutował na Demant 8.