Forum

Kolejny „lew” na mieście

11 maja na linii 241 zadebiutował MAN NG363 10912

wysłane przez Pan Solaris 5

Lisek1407 napisał(a):
Wóz zadebiutował na Demant 5? Upewniam się, a jestem ciekawy. Wiem, że ostatnio tam jeździł.

Zadebiutował na Demant 8.
1
nowy Kolejny „lew” na mieście · 2 tygodnie temu · Lisek1407
nowy Re: Kolejny „lew” na mieście · 2 tygodnie temu · Pan Solaris
nowy Re: Kolejny „lew” na mieście · 2 tygodnie temu · man1995