Forum

Komunikacja miejska na Juwenalia

W związku z organizacją Juwenaliów 2026, w noce od 21/22 maja do 23/24 maja wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

wysłane przez krystianspak1853 0

Czy w tych brygadach tramwajowych które będą kursować do 2-3 w nocy, będzie 3 motorniczych rozpisanych na cały dzień?
Nocne linie · 1 miesiąc temu · Lisek1407
Re: Nocne linie · 1 miesiąc temu · MQ
Re: Nocne linie · 1 miesiąc temu · Mcarkcel
Re: Nocne linie · 1 miesiąc temu · MQ
Re: Nocne linie · 1 miesiąc temu · Mcarkcel
nowy 3 motorniczych? · 4 tygodnie temu · krystianspak1853
nowy Re: 3 motorniczych? · 4 tygodnie temu · Wojtek