Forum

Komunikacja miejska na Juwenalia

W związku z organizacją Juwenaliów 2026, w noce od 21/22 maja do 23/24 maja wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

wysłane przez Wojtek 24

krystianspak1853 napisał(a):
Czy w tych brygadach tramwajowych które będą kursować do 2-3 w nocy, będzie 3 motorniczych rozpisanych na cały dzień?

Pewnie nie, ten z 1 zmiany będzie pracował dłużej, a ten z 2 zmiany zacznie później.
1
Nocne linie · 1 miesiąc temu · Lisek1407
Re: Nocne linie · 1 miesiąc temu · MQ
Re: Nocne linie · 1 miesiąc temu · Mcarkcel
Re: Nocne linie · 1 miesiąc temu · MQ
Re: Nocne linie · 1 miesiąc temu · Mcarkcel
nowy 3 motorniczych? · 4 tygodnie temu · krystianspak1853
nowy Re: 3 motorniczych? · 4 tygodnie temu · Wojtek