Forum

Kolejny „lew” na mieście

11 maja na linii 241 zadebiutował MAN NG363 10912

wysłane przez man1995 59

Pan Solaris napisał(a):
Zadebiutował na Demant 8.

Debiut był 11.05. na 241/4B.
nowy Kolejny „lew” na mieście · 3 tygodnie temu · Lisek1407
nowy Re: Kolejny „lew” na mieście · 3 tygodnie temu · Pan Solaris
nowy Re: Kolejny „lew” na mieście · 2 tygodnie temu · man1995