Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Poprzez nowe łączenia i Juwenalia roszady taborowe dotknęły także linię 242
wysłane przez
Lisek1407
3
Warto wspomnieć o problemach z przegubem na 244, gdzie zwyczajnie infrastruktura nie pozwala na kursowanie pojazdów MEGA
"Siatka komunikacji nocnej w tym mieście przestarzała jak tabor Tramwajów Szczecińskich"
