Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Poprzez nowe łączenia i Juwenalia roszady taborowe dotknęły także linię 242
wysłane przez
iamsikorel
1
Warto wspomnieć o problemach z przegubem na 244, gdzie zwyczajnie infrastruktura nie pozwala na kursowanie pojazdów MEGA
Z tym że żadne z łączeń na 244 nie wynika z wymogów organizatora, więc co za problem?
