Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Poprzez nowe łączenia i Juwenalia roszady taborowe dotknęły także linię 242
wysłane przez
Lisek1407
3
Z tym że żadne z łączeń na 244 nie wynika z wymogów organizatora, więc co za problem?
To jest oczywista sprawa. Łączenie 523 z 244 to nie robota ZDiTMu, a robota PKSu. Gdyby to była robota ZDiTM, to zapewne nie wyglądałoby to w taki sposób. Z założenia przeguby miały obsługiwać tylko nocne linie, ale z racji na łączenia mieliśmy też takie dziwadła, jak chociażby 10920 na 243 i 244.
"Siatka komunikacji nocnej w tym mieście przestarzała jak tabor Tramwajów Szczecińskich"
